Ergonomiczne krzesła biurowe Kulik System

Polecane osobom cierpiącym na dolegliwości kręgosłupa oraz profilaktycznie.

Dla najbardziej wymagających Klientów, prezentujemy ofertę ergonomicznych krzeseł i foteli rehabilitacyjnych Kulik-System. Wszystkie krzesła dają możliwość szerokiego zakresu regulacji, dzięki czemu można je optymalnie dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Firma KULIK-SYSTEM powstała na bazie Gabinetu Terapii Manualnej wybitnego terapeuty manualnego Eugeniusza Kulika. Dziesiątki tysięcy pacjentów, którzy poddali się zabiegom w gabinecie rehabilitacji kręgosłupa, dziś może żyć bez bólu i cierpienia – to właśnie dzięki nim, ich listom i opiniom, powstały nowatorskie fotele na ból kręgosłupa, wybiegające poza dotychczasowe osiągnięcia medycyny - rehabilitacyjne fotele prozdrowotne, które zapobiegają i leczą schorzenia i choroby kręgosłupa.
Wyjątkowa wiedza, umiejętności i doświadczenie chiropraktyczne twórcy systemu oraz powstałe na tej bazie jego wynalazki, zdobyły uznanie nie tylko wśród tych, którzy mieli problemy z chorobami i schorzeniami kręgosłupa, ale również wśród wybitnych osobistości świata medycyny…

W każdy z produktów Kulik-System wbudowany jest Specjalistyczny System Zdrowego Siedzenia. Prezentowane krzesła rehabilitacyjne są wyrobem medycznym!