Do wynajęcia lokal biurowy 68 m2 na II piętrze Temida 2 Wrocław Tęczowa

Lokalizacji

Wrocław Centrum

ul. Tęczowa 13 (dostęp do budynku od ul. Tęczowej 11) - ok. 200 m od Dworca Świebodzkiego, 5 min od Rynku.

Informacje ogólne

  1. Lokale przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym.
  2. Umowy zawierane na czas określony lub na czas nieokreślony.
  3. Miejsca parkingowe przy obiekcie w tym również parking dla klientów. Miejsca parkingowe – ilość uzależniona od wielkości wynajmowanej powierzchni. Ograniczona ilość miejsc postojowych dodatkowych. Dodatkowe m.p. płatne.
  4. W obiekcie Wynajmujący udostępnia łącza telekomunikacyjne / NETIA,SEEV/.

Opłaty

  1. Stawka opłat czynszowych z tytułu najmu oraz inne istotne informacje związane z najmem zawarte są w prezentacjach . Do opłat dochodzą liczniki energii el. i wody + ścieki .
  2. Z tytułu opłat za odpłatne miejsca postojowe w wysokości 160,00 zł netto/mc/1 miejsce.
  3. Reklamy umieszczane za zgodą Wynajmującego, dodatkowo płatne wg 1m2 rzutu poziomego w przypadku plansz, banerów etc. Uzgodnienia cenowe indywidualne.
  4. Koszty indywidualnego zużycia energii elektrycznej w lokalu oraz zużycia wody i ścieków w lokalu będą rozliczane na podstawie miesięcznych wskazań indywidualnego licznika.

Projekt umowy

zainteresowanych najemców zapraszamy do rozmów. Na życzenie przedstawiamy projekt umowy.

Oferujemy do wynajmu lokal biurowo- usługowy 68 m2 na II piętrze.

 

Prezentacja + rzut w formie pdf pod zdjęciem głównym budynku. Zapraszam.

 

SPACER 3D - POLECAM - 68 m2- II PIĘTRO

https://www.google.com/maps/@51.1071054,17.0167263,3a,75y,82.46h,79.59t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipPySHUDgpZpOdpSK3OfrwPtCau1FYeYQFw8wnHy!2e10!7i10000!8i5000

 

Firma Surfland – z ponad 30 letnią działalnością - poleca do wynajęcia lokal biurowo- usługowo-handlowy o powierzchni 68 m2 na II piętrze 

budynku TEMIDA II -  znajdujący się w centrum Miasta Wrocław przy ul. Tęczowej we Wrocławiu w sąsiedztwie Kancelarii Notarialnych,

Prawnych, Firm Informatycznych i Finansowych oraz Biur Projektowych i Usługowych.Prestiżowa lokalizacja,  świetnie skomunikowana, w

odległości spacerowej od wrocławskiego Rynku.

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Do lokalu doprowadzone są wszystkie niezbędne media.

Lokal wolny do wynajęcia.Struktura lokalu  o powierzchni 68m2 obejmuje open space z komunikacją o powierzchni 68m2.

 

Lokal z możliwością określonego podziału na gabinety z zachowaniem funkcji klimatyzacji i wentylacji.W przypadku zmian w lokalu związanych

z wydzieleniem pomieszczeń stawka czynszu ulega zwiększeniu o wartość remontu w udziale Najemcy. Szczegóły w prezentacji.

 

Wyposażone pomieszczenia socjalne i toalety znajdują się na częściach wspólnych dla Najemców z danej kondygnacji.

Przy obiekcie miejsca postojowe  dedykowane Najemcom oraz parking dla klientów.

 

Na stronie internetowej do Państwa dyspozycji jest :

1)      Prezentacja w formie pdf.

2)      Rzut lokalu.

3)      Zdjęcia.

4)      Spacer 3 d po lokalu, który ułatwi Państwu poznanie naszych lokali szczegółowo.

 

Dane finansowe:

Lokal 68  m2 na parterze  w  budynku TEMIDA II na ul. Tęczowej 13 we Wrocławiu.

1.       Czynsz najmu                                        30 zł netto/m2/mc

2.       Opłaty eksploatacyjne                            17 zł netto/m2/mc

3.       Udział w częściach wspólnych                  10 zł netto/m2/mc

4.       2 miejsca parkingowe w tym (1 w czynszu + 1 miejsca płatne).

Dodatkowe miejsca 160 zł netto/1 miejsce.Istnieje możliwość dodatkowych miejsc parkingowych w zależności od zasobu Wynajmującego.

Opłaty: 3 250 zł netto/mc (48zł/m2)  + 1 płatne miejsce parkingowe (160 zł netto) . Razem 3 410 zł netto/mc + liczniki energii elektrycznej +

liczniki wody i ścieków.

Zapraszam serdecznie do rozmów i na prezentację.

Kontakt - Surfland 601741024., 574 746 611

 

INFORMACJE OGÓLNE

Wrocław z roku na rok umacnia swoją pozycję jako miasto atrakcyjne dla firm, które nie tylko chcą prowadzić tu produkcję, ale także chcą posiadać tu swoje centra obsługi i biura.

Nasza firma jest świadoma tych trendów i oferuje lokale użytkowe do wynajęcia o standardzie B+. Poniżej prezentujemy opis budynku.

Wielkość

Budynek przy ulicy Tęczowej 13 posiada 2 piętra. Razem z przestronnym parterem daje to ~ 1800 m2 powierzchni biurowych do wykorzystania.

Parter ma 750 m2 powierzchni. Jest ona podzielona na 2 duże, przestronne przestrzenie (open space), każda po 180 m2. Kolejne 40 m2 zajmują pomieszczenia sanitarno-socjalne. Poza przestrzenią otwartą na parterze znajduje się zespół pomieszczeń biurowych od 17 m2 do 75 m2. Oczywiście nie zabrakło pomieszczenia konferencyjnego dla 16 osób i pomieszczenia na archiwum.

I piętro to również 750 m2. Jak na parterze są tu 2 duże przestrzenie open space - powierzchnia kondygnacji podzielona na 2 duże open space. Dodatkowo ulokowane są tutaj mniejsze pomieszczenia biurowe (17 m2), magazynki i pomieszczenia sanitarno-socjalne. Sala konferencyjna jest większa i przeznaczona jest na konferencje dla maksymalnie 20 osób.

II piętro ma układ identyczny jak I piętro.

W razie potrzeby można wynająć magazyn w podpiwniczeniu o powierzchni ok 100 m2.

 

Informacje

Informacje o budynku

Cały obiekt posiada drugostronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni.
Klatka schodowa została wykończona kamieniem naturalnym. Każda kondygnacja posiada część sanitarno-socjalną składającą się z toalet damskich i męskich, a część socjalną stanowią kuchnia i pomieszczenie jadalni.

Instalacje

W budynku znajduje się wentylacja mechaniczna z chłodzeniem kanałowym rozmieszczona strefowo na powierzchni kondygnacji. Zimą zapewnienie przyjemnych temperatur w pomieszczeniach jest możliwe dzięki nowoczesnej kotłowni gazowej. W budynku znajduje się sieć informatyczna oparta o instalacje kategorii 5E (MOLEX). Na każdej kondygnacji jest także okablowanie strukturalne z dużym nasyceniem punktów logicznych. Dodatkowo pomieszczenie serwerowi na I piętrze dla całości obiektu. W budynku znajduje się sieć telefoniczna z głowicą NETIA.

Bezpieczeństwo

W budynku funkcjonuje monitoring firmy ochroniarskiej, dodatkowo obiekt posiada autonomiczne obszary ochrony. W przypadku każdej kondygnacji istnieje System Kontroli Dostępu. Sam teren jest całkowicie ogrodzony i zamykany.

Parking

Parking przy obiekcie na ok. 55 pojazdów, miejsca częściowo abonamentowane.

Zobacz także