Biuro 68 m2 Temida 2 Wrocław Tęczowa

Lokalizacji

Wrocław Centrum

ul. Tęczowa 13 (dostęp do budynku od ul. Tęczowej 11) - ok. 200 m od Dworca Świebodzkiego, 5 min od Rynku.

RZUT_68m2618.36 KB

Informacje ogólne

  1. Lokale przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym.
  2. Umowy zawierane na czas określony lub na czas nieokreślony.
  3. Miejsca parkingowe przy obiekcie w tym również parking dla klientów. Miejsca parkingowe – ilość uzależniona od wielkości wynajmowanej powierzchni. Ograniczona ilość miejsc postojowych dodatkowych. Dodatkowe m.p. płatne.
  4. W obiekcie Wynajmujący udostępnia łącza telekomunikacyjne / NETIA,SEEV/.

Opłaty

  1. Stawka opłat czynszowych z tytułu najmu oraz inne istotne informacje związane z najmem zawarte są w prezentacjach . Do opłat dochodzą liczniki energii el. i wody + ścieki .
  2. Z tytułu opłat za odpłatne miejsca postojowe w wysokości 160,00 zł netto/mc/1 miejsce.
  3. Reklamy umieszczane za zgodą Wynajmującego, dodatkowo płatne wg 1m2 rzutu poziomego w przypadku plansz, banerów etc. Uzgodnienia cenowe indywidualne.
  4. Koszty indywidualnego zużycia energii elektrycznej w lokalu oraz zużycia wody i ścieków w lokalu będą rozliczane na podstawie miesięcznych wskazań indywidualnego licznika.

Projekt umowy

zainteresowanych najemców zapraszamy do rozmów. Na życzenie przedstawiamy projekt umowy.

DO WYNAJĘCIA  LOKAL 68 M2

Oferujemy Państwu komfortowe lokale biurowe na wynajem.

Wrocław z roku na rok umacnia swoją pozycję jako miasto atrakcyjne dla firm, które nie tylko chcą prowadzić tu produkcję, ale także chcą posiadać tu swoje centra obsługi i biura.

Nasza firma jest świadoma tych trendów i oferuje lokale użytkowe do wynajęcia o standardzie B+. Poniżej prezentujemy opis budynku.

Wielkość

Budynek przy ulicy Tęczowej 13 posiada 2 piętra. Razem z przestronnym parterem daje to ~ 1800 m2 powierzchni biurowych do wykorzystania.

Parter ma 750 m2 powierzchni. Jest ona podzielona na 2 duże, przestronne przestrzenie (open space), każda po 180 m2. Kolejne 40 m2 zajmują pomieszczenia sanitarno-socjalne. Poza przestrzenią otwartą na parterze znajduje się zespół pomieszczeń biurowych od 17 m2 do 75 m2. Oczywiście nie zabrakło pomieszczenia konferencyjnego dla 16 osób i pomieszczenia na archiwum.

I piętro to również 750 m2. Jak na parterze są tu 2 duże przestrzenie open space - powierzchnia kondygnacji podzielona na 2 duże open space. Dodatkowo ulokowane są tutaj mniejsze pomieszczenia biurowe (17 m2), magazynki i pomieszczenia sanitarno-socjalne. Sala konferencyjna jest większa i przeznaczona jest na konferencje dla maksymalnie 20 osób.

II piętro ma układ identyczny jak I piętro.

W razie potrzeby można wynająć magazyn w podpiwniczeniu o powierzchni ok 100 m2.

 

Informacje

Informacje o budynku

Cały obiekt posiada drugostronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni.
Klatka schodowa została wykończona kamieniem naturalnym. Każda kondygnacja posiada część sanitarno-socjalną składającą się z toalet damskich i męskich, a część socjalną stanowią kuchnia i pomieszczenie jadalni.

Instalacje

W budynku znajduje się wentylacja mechaniczna z chłodzeniem kanałowym rozmieszczona strefowo na powierzchni kondygnacji. Zimą zapewnienie przyjemnych temperatur w pomieszczeniach jest możliwe dzięki nowoczesnej kotłowni gazowej. W budynku znajduje się sieć informatyczna oparta o instalacje kategorii 5E (MOLEX). Na każdej kondygnacji jest także okablowanie strukturalne z dużym nasyceniem punktów logicznych. Dodatkowo pomieszczenie serwerowi na I piętrze dla całości obiektu. W budynku znajduje się sieć telefoniczna z głowicą NETIA.

Bezpieczeństwo

W budynku funkcjonuje monitoring firmy ochroniarskiej, dodatkowo obiekt posiada autonomiczne obszary ochrony. W przypadku każdej kondygnacji istnieje System Kontroli Dostępu. Sam teren jest całkowicie ogrodzony i zamykany.

Parking

Parking przy obiekcie na ok. 55 pojazdów, miejsca częściowo abonamentowane.

Zobacz także