• slide2
  • surfland

Witaj w Surfland

Sukcesu nie mierzy się tylko miarą pieniądza…
Sukces marki Surfland to przede wszystkim ludzie, doświadczenie na rynku i profesjonalizm.

Fundamentem budowy 34-letniej tradycji Surflandu jest: wykwalifikowana, stała kadra menedżerska i stabilny potencjał handlowy, a co za tym idzie również odporność na niekorzystne trendy prowadzonego biznesu. Podstawowymi wartościami są dla nas przede wszystkim: wrażliwość na potrzeby Klienta, szacunek dla naszych Partnerów i zadowolony zespół pracowników…

Jesteśmy przekonani, że wartości te stanowią dobrą bazę do stawiania czoła wyzwaniom współczesności i dają możliwości dalszego rozwoju. Właściciele firmy prowadzą także aktywność w innych obszarach biznesu oraz życia społecznego:    www.muzeumgalowice.pl  www.freseco.plwww.gallen.plwww.dziennikimotocyklowe.comwww.spichlerzgalowice.pl .

 

 

34

Polecamy

Meble biurowe, systemy ścian przesuwnych. Kompleksowe wyposażenie wnętrz. Zobacz aktualne oferty:

Wynajem powierzchni komercyjnych we Wrocławiu na ulicy Tęczowej.

W Surfland Meble Biurowe

kompleksowo zajmujemy się kreatywnym tworzeniem nowoczesnych i ergonomicznych wnętrz. Począwszy od fazy projektowej, a skończywszy na ostatnich szczegółach, dbamy o to, aby Państwa wnętrza były funkcjonalne, nowoczesne, i by oddawały unikalny charakter Państwa działalności.

.

Skontaktuj się

 

Zarząd

Nieruchomości i wynajem biur
ul. Tęczowa 11
53-601 Wrocław
(parter, budynek TEMIDA I)

Zapraszamy
Pn-Pt 8.00 - 16.00

Zadzwoń
+48 71 75 85 710

Napisz
surfland@surfland.pl

 

Rodo
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
Rodo4
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.

Szanowni Klienci, Partnerzy handlowi, Współpracownicy,

Zarząd Spółki Surfland informuje, że w grudniu 2020 roku została zakończona aktywność sprzedażowa Działu Meblowego.

Tą drogą chcemy Wszystkim serdecznie podziękować za 33 lata wspólnej „walki” 🙂 na rynku mebli biurowych, ścianek przesuwnych, akcesoriów.

Z wieloma z Was połączyły nas sympatyczne relacje, które mamy nadzieję będziemy podtrzymywać.

Cegiełkę do naszej decyzji dołożył Covid 19, a poza tym większość naszych pracowników osiągnęła wiek emerytalny, więc pora odpocząć 🙂

Dziękujemy.

UWAGA KLIENCI

Wszystkie zamówienia złożone i przyjęte do realizacji zostaną planowo wykonane.  Wszelkie ustalenia umowne, a także  wynikające z KC jak gwarancje, rękojmie, kaucje obowiązują do czasu ich realizacji lub wygaśnięcia.

Zapraszamy do naszego showroom`u przy ul. Tęczowej 11 w Temida 1 do zapoznania się z propozycjami wyprzedaży.

Z poważaniem Tadeusz Kołacz – Prezes Zarządu Spółki Surfland