• temida

Witaj w Surfland

Sukcesu nie mierzy się tylko miarą pieniądza…
Sukces marki Surfland to przede wszystkim ludzie, doświadczenie na rynku i profesjonalizm.

Fundamentem budowy 35-letniej tradycji Surflandu jest: wykwalifikowana, stała kadra menedżerska i stabilny potencjał handlowy, a co za tym idzie również odporność na niekorzystne trendy prowadzonego biznesu. Podstawowymi wartościami są dla nas przede wszystkim: wrażliwość na potrzeby Klienta, szacunek dla naszych Partnerów i zadowolony zespół pracowników…

Jesteśmy przekonani, że wartości te stanowią dobrą bazę do stawiania czoła wyzwaniom współczesności i dają możliwości dalszego rozwoju. Właściciele firmy prowadzą także aktywność w innych obszarach biznesu oraz życia społecznego:    www.muzeumgalowice.pl  www.freseco.plwww.gallen.plwww.dziennikimotocyklowe.comwww.spichlerzgalowice.pl .

 

 

35

Skontaktuj się

Zarząd

Nieruchomości i wynajem biur
ul. Tęczowa 11
53-601 Wrocław
(parter, budynek TEMIDA I)

Zapraszamy
Pn-Pt 7.00 - 15.30

Zadzwoń
+48 71 75 85 710

Napisz
surfland@surfland.pl

 

 

Rodo
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
Rodo4
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.