O nas

"Staramy się spełniać rosnące oczekiwania klientów. Jesteśmy rzetelni i uczciwi, dbamy tym samym o Klienta jak i dobre miano naszej firmy. Działamy tak już od 1987 roku."

Jesteśmy wrocławską firmą z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną, kreatywną kadrą pracowniczą, tworzącą normalność w przestrzeniach dla Najemców.

Realizując Państwa wizje na temat wymarzonego wnętrza wspólnie z Wami stworzymy lokal wg ustalonej koncepcji, najlepiej dopasowanej do Waszych potrzeb, w szczególności w sytuacji postpandemicznej. Nie stanowimy lokali o wysokich parametrach typu A, A+, ale poprzez rozumienie obecnych trendów, prostoty rozwiązań i poprawności rozwiązań funkcjonalnych, zapewniamy swobodę działania naszych partnerów i poczucie opieki techniczno-organizacyjnej naszych służb Grupy Technicznej, porządkowo-czystościowej, a także od strony zabezpieczenia formalnego współpracy. Jesteśmy otwarci na propozycje i „wsłuchujemy” się w codzienne zagadnienia obecności naszych Najemców w naszych lokalach.

Jako solidny i wiarygodny przedsiębiorca - w roku 2013 firma Surfland znalazła się na tzw. "Białej Liście". Kilkakrotnie została też uhonorowana certyfikatem wiarygodności i rzetelności biznesowej.

Nasze zasady działania

Stabilność

Działamy na rynku od 1987 roku bez gwałtownych wolt i zawirowań. Najlepiej mogą to potwierdzić nasi wieloletni partnerzy i Najemcy.

Uniwersalność oferty

Nie spełniamy wszystkich życzeń potencjalnych klientów, ale w zakresie projektowania, podziału powierzchni biurowych, nasza obsługa jest kompetentna i kompletna.

Rozsądek

Niczego nie obiecujemy za darmo. Dla tego co sprzedajemy szukamy zawsze sensownej i uczciwej ceny w stosunku do rzeczywistej wartości, w szczególności poprawności relacji z naszymi partnerami.

Fantazja

Niczego nie obiecujemy za darmo. Dla tego co sprzedajemy szukamy zawsze sensownej i uczciwej ceny w stosunku do rzeczywistej wartości.

Lojalność

Partnerów, którzy nam zaufali nie zostawiamy samych nawet z drobnymi problemami, jeśli tylko ich rozwiązanie leży w granicach naszych kompetencji.

Ambicja

Każe nam działać jak najbardziej perfekcyjnie . Również z potknięć, a te zdarzają się wszystkim, wyciągamy wnioski.

Doświadczenie

W tym co robimy, po prostu je mamy.