O nas

"Staramy się spełniać rosnące oczekiwania klientów. Jesteśmy rzetelni i uczciwi, dbamy tym samym o Klienta jak i dobre miano naszej firmy. Działamy tak już od 1987 roku."

Jesteśmy wrocławską firmą z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną, kreatywną kadrą pracowniczą, tworzącą inspirujące wnętrza z pomysłem...

Realizując Państwa wizje na temat wymarzonego wnętrza z sukcesem wyposażamy gabinety, biura, otwarte przestrzenie typu open space, a także sale konferencyjne, szkoleniowe i wiele innych, mniej lub bardziej, typowych wnętrz instytucjonalnych i prywatnych... Naszym celem jest zaprezentowanie systemów, które zapewniają nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych i są systemami, które pozwalają na zrealizowanie każdej koncepcji zagospodarowania Państwa przestrzeni. W tym celu, poza samą ofertą meblową, prezentujemy również systemy mobilnych bądź przestawnych ścian działowych i przegród, które są doskonałym sposobem na dowolne kreowanie i wielofunkcyjny podział przestrzeni użytkowej, a dodatkowo ograniczają istniejące hałas, posiadając parametry akustyczne.

Wartym podkreślenia jest fakt, że jako patrioci wspieramy przede wszystkim polską produkcję i dlatego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem polskich fabryk MDD i PROFIM. Wychodząc naprzeciw zagranicznym trendom meblowym podjęliśmy również współpracę i wprowadziliśmy do oferty niemiecką jakość mebli i foteli SEDUS, oferujących bezbłędne piękno i ponadprzeciętną ergonomię pracy.

Z pasji do pisania stworzyliśmy też sklep internetowy esurfland.pl, oferujący bogaty wybór markowych piór, długopisów, akcesoriów piśmienniczych i urządzeń biurowych.

Jako solidny i wiarygodny przedsiębiorca - w roku 2013 firma Surfland znalazła się na tzw. "Białej Liście". Kilkakrotnie została też uhonorowana certyfikatem wiarygodności i rzetelności biznesowej...

Nasze zasady działania

Stabilność

Działamy na rynku od 1987 roku bez gwałtownych wolt i zawirowań. Najlepiej mogą to potwierdzić nasi wieloletni partnerzy handlowi.

Uniwersalność oferty

Nie spełniamy wszystkich życzeń potencjalnych klientów, ale w zakresie projektowania, podziału i wyposażenia powierzchni biurowych, nasza obsługa jest kompetentna i kompletna.

Rozsądek

Niczego nie obiecujemy za darmo. Dla tego co sprzedajemy szukamy zawsze sensownej i uczciwej ceny w stosunku do rzeczywistej wartości.

Fantazja

Niczego nie obiecujemy za darmo. Dla tego co sprzedajemy szukamy zawsze sensownej i uczciwej ceny w stosunku do rzeczywistej wartości.

Lojalność

Partnerów, którzy nam zaufali nie zostawiamy samych nawet z drobnymi problemami , jeśli tylko ich rozwiązanie leży w granicach naszych kompetencji.

Ambicja

Każe nam działać jak najbardziej perfekcyjnie . Również z potknięć, a te zdarzają się wszystkim, wyciągamy wnioski.

Nieszablonowość

Korzystamy z produktów i programów tylko dobrych producentów krajowych i zagranicznych. Nie narzucamy klientom swoich pomysłów, ale zawsze staramy się unikać powtórzeń i zwykłej nudy w aranżacji wnętrz.

Doświadczenie

W tym co robimy, po prostu je mamy.